Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

Apka z telefonu na Windowsie

Dominik
Poland

Apka z telefonu na Windowsie

Post by Dominik »

Nauka poprzez aplikacje na telefon i poprzez przeglądarkę internetową trochę się różnią.
Na komputerze szybciej się pisze, przynajmniej mi jest wygodniej, więc lekcje w przeglądarce szybko kończę. W aplikacji na telefonie za to mamy często podwojenie punktów przez 15 minut za ukończenie lekcji.

Dziś zainstalowałem emulator Androida na swoim komputerze i aplikacje Duolingo. Jak na razie działa takie rozwiązanie.
Plusem takiego rozwiązania jest to, że korzystamy z normalnej klawiatury i nabija nam więcej punktów tak jak na telefonie.
Zadania na czas w których ma się niecałe dwie minuty mam teraz szansę ukończyć.

Wiem, wiem punkty są w sumie niepotrzebne, taki wyścig szczurów nic nie wnoszący w sumie, ale miło je czasem ponabijać.

Kilka programów testowałem do wirtualizacji Androida na Windowsie.
BlueStacks X jest chyba najpopularniejszy, ale mimo włączenia piaskownic, HiberX, obsługi Linuksa w Windowsie, różnych opcji nie mogłem uruchomić sklepu Play w celu zainstalowania Duolingo. Włączanie różnych dziwnych zalecanych opcji nie pomogło.
LDPlayer, ten program dopiero sobie poradził dopiero. Sklep Play działa bezproblemowo.

Native 🇵🇱 I'm learning EN

User avatar
boincpoland
Spain

Re: Apka z telefonu na Windowsie

Post by boincpoland »

Można też w telefonie wymusić zatrzymanie aplikacji i wejść z przeglądarki wybierając wersja strony na komputer. Wygodniej to na laptopie spacja to naciskanie zielonego potwierdzenia. Nie każdy ma ochotę iść do komputera, a telefon zawsze jest przy nodze.

Dominik
Poland

Re: Apka z telefonu na Windowsie

Post by Dominik »

Czyli ten bonus co podwoja punkty będzie obowiązy wał też na komputerze?

Native 🇵🇱 I'm learning EN

Post Reply

Return to “O wszystkim i o niczym”