Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

Lingoty za vítězství v ligách?

User avatar
Gentianopsis
Czech Republic

Lingoty za vítězství v ligách?

Post by Gentianopsis »

Na internetu se pořád ještě najdou články (blogy, příspěvky v diskuzích...), jak se za první 3 místa ve vyšších ligách dostávají desítky lingotů a čím vyšší liga, tím je jich víc. Skončila jsem druhá? v diamantové lize a dostala bídných 6 (slovy: šest) lingotů a asi můžu být ráda, protože tady https://support.duolingo.com/hc/cs/arti ... -žebříčky- píší, že jsou odměny za ligy zrušeny. Asi aby měli lidé větší motivaci se na ligy úplně vykašlat, protože koncem ligy zmizí i pořadník a nezjistíte, kolikátí jste skončili, pokud zrovna nesedíte u kompu ve chvíli ukončení ligy (a ani tehdy se to pořádně nedozvíte, protože hodně lidí honí body na poslední chvíli a hodně uživatelům zřejmě body naskáčou až poté, co sova lehne - a máte tak po vítězství).

Je někde nějaký přehled, kolik se v současnosti dostává lingotů/diamantů za umístění v ligách, pokud se ještě nějaké za umístění dostávají?

Return to “Učím se anglicky”