Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

Obrazki Duolingo

User avatar
AelienFelis
Poland

Obrazki Duolingo

Post by AelienFelis »

Od kilku dni aplikacja mobilna umożliwia zapisywanie obrazków – zdań, osiągnięć etc. Wyświetla komunikat, że zapisała, ale... nie potrafię ich nigdzie znaleźć! Przeszukałam nawet folder od aplikacji Duolingo, ale też pusto. Może ktoś coś wie? Nie chce mi się zawracać głowy supportowi 😅

| :poland: N | :gb: C1 | :de: (B1) | :fr: A2+ | :norway: (A1) | :ukraine: A0 | :hungary: (A0) |

User avatar
boincpoland
Spain

Re: Obrazki Duolingo

Post by boincpoland »

Spróbuj zrobić zrzut ekranu. Jak nie wiesz to wpisz w wyszukiwarce Google twój model telefonu + zrzut ekranu.

Dominik
Poland

Re: Obrazki Duolingo

Post by Dominik »

Jeśli Android to są trzy metody

  • przycisk UP + Power jednocześnie
  • przeciągnięcie trzema palcami po ekranie z góry na dół
  • w menu, tam gdzie się włącza dane mobilne, GPS, jest tam taka ikonka, trzeba w nie kliknąć

Native 🇵🇱 I'm learning EN

User avatar
AelienFelis
Poland

Re: Obrazki Duolingo

Post by AelienFelis »

Potrafię robić zrzuty ekranu, chciałam natomiast wiedzieć jak wykorzystać wbudowaną funkcję zapisywania obrazów... 😒

| :poland: N | :gb: C1 | :de: (B1) | :fr: A2+ | :norway: (A1) | :ukraine: A0 | :hungary: (A0) |

Andrzej455
Poland

Re: Obrazki Duolingo

Post by Andrzej455 »

AelienFelis wrote: Sun Dec 11, 2022 7:58 pm

Potrafię robić zrzuty ekranu, chciałam natomiast wiedzieć jak wykorzystać wbudowaną funkcję zapisywania obrazów... 😒

Zapisane zdania wraz z tłumaczeniem są zapisywane w folderze zdjęć w smartfonie. Przeglądasz zapewne zrobione zdjęcia. I tam powinny się wyświetlić grafiki z Duolingo.

Last edited by Andrzej455 on Sat Dec 17, 2022 10:35 pm, edited 1 time in total.
User avatar
AelienFelis
Poland

Re: Obrazki Duolingo

Post by AelienFelis »

[mention]Andrzej455[/mention], tak mi faktycznie działa na iOSie, gdzie wszystkie zdjęcia są zapisywane w jednym wspólnym folderze (czego nota bene nie cierpię, podział na aparat/pobrane to dla mnie absolutne minimum, no ale...), natomiast Androidowa aplikacja zapisuje mi nie mam pojęcia gdzie i czy w ogóle ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯

| :poland: N | :gb: C1 | :de: (B1) | :fr: A2+ | :norway: (A1) | :ukraine: A0 | :hungary: (A0) |

Post Reply

Return to “Sprawy techniczne”