Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

Pytanie odnośnie "forum do zdań"

User avatar
dawidSmith
Poland

Pytanie odnośnie "forum do zdań"

Post by dawidSmith »

Czy tylko ja naiwnie myślałem, że jeśli forum do zdań będzie na Duo, to będzie można tam pisać komentarze? :angry:

Szczerze to jestem zaskoczony obrotem sprawy... Wchodzę sobie na Duo robię zdania i coś mi nie pasowało, więc wchodzę na forum do tego zdania, a tu Ta dyskusja jest zamknięta. :shock: Myślę sobie to pewnie jednorazowy przypadek, więc wchodzę w kolejną, następną i jeszcze kilka innych, ale sytuacja się powtarza. :? Myślałem, że skoro zostaje forum do zdań to będzie ono aktywne, a tu takie rozczarowanie. :o Ciekawe, czy to tylko chwilowe zamknięcie, czy będzie tak już na stałe?

Last edited by dawidSmith on Tue Mar 22, 2022 9:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Stasia
Poland

Re: Pytanie odnośnie "forum do zdań"

Post by Stasia »

Wszyscy są tym zdziwieni (delikatnie mówiąc).

Kevin/admin z Duolingo forum ma nadzieję, że jest to zmiana tymczasowa, podczas restrukturyzacji forum zdań (link do dyskusji po angielsku gdzie cytują jego wypowiedź z forum Duolingo; również dyskutowane tutaj).

Niemniej jednak, wiadomość na stronie Duolingo wcale nie sugeruje, by zmiana była tymczasowa:

Duolingo wrote:

NOTE: All Sentence discussions are now read-only. Previously, Android and web users were able to participate in sentence discussions. However, they are now read-only across all platforms.

Źródło: https://support.duolingo.com/hc/en-us/a ... anslation-

Native: :poland:; Fluent: :es:, :us:; Getting there: Image; Intermediate: :fr:; Beginner: :ukraine:

User avatar
Stasia
Poland

Re: Pytanie odnośnie "forum do zdań"

Post by Stasia »

Nowe plotki na temat forum do zdań!

Admin Kevin wyemigrował na Discord, gdzie forum Duome też ma swoich szpiegów. ;)

No więc Kevin na Diskordzie nadal twierdzi, że zamknięcie dyskusji zdań jest tymczasowe. Tłumaczenie moje:

Jakie jest pytanie?

Acha, SD.
[Sentence Discussions = Forum Zdań]. Niektóre rzeczy są w trakcie rozwiązywania, jeśli chodzi o ich utrzymanie i logistykę. Chodzi o to, że zamknięcie jest tymczasowe, w międzyczasie rozwiązywania.

FAQ powinien (i będzie) powiadomić, że to nie jest na stałe
.

Image

Link do anglojęzycznej dyskusji gdzie zacytowano Kevina (stamtąd skopiowałam cytat): viewtopic.php?p=8990#p8990

Native: :poland:; Fluent: :es:, :us:; Getting there: Image; Intermediate: :fr:; Beginner: :ukraine:

Post Reply

Return to “Nowości i powiadomienia”