Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

Pomoc techniczna

User avatar
Stasia
Poland

Pomoc techniczna

Post by Stasia »

Forum Duome posiada sekcję do rozwiązywania problemów technicznych, ale po angielsku, co jest mało przydatne dla tych, co dopiero zaczynają się uczyć angielskiego.

W związku z czym zakładam ten temat w sekcji polskojęzycznej, dla wszystkich mających wątpliwości co do tego, jak forum działa, albo jak się używa różnych funkcji.

Native: :poland:; Fluent: :es:, :us:; Getting there: Image; Intermediate: :fr:; Beginner: :ukraine:

User avatar
AelienFelis
Poland

Re: Pomoc techniczna

Post by AelienFelis »

Lokalizacja, Twitter etc. – kiedy i jak można dodać do profilu?

| :poland: N | :gb: C1 | :de: (B1) | :fr: A2+ | :norway: (A1) | :ukraine: A0 | :hungary: (A0) |

User avatar
Stasia
Poland

Re: Pomoc techniczna

Post by Stasia »

AelienFelis wrote: Mon Mar 28, 2022 3:04 am

Lokalizacja, Twitter etc. – kiedy i jak można dodać do profilu?

Powinnaś mieć pola na lokalizację, fakebooka, twittera itp w Control Panel (Twoje Konto) -> zakładka Profile/Profil: ucp.php?i=178

To jest to samo miejsce, gdzie wybierasz flagę.

Native: :poland:; Fluent: :es:, :us:; Getting there: Image; Intermediate: :fr:; Beginner: :ukraine:

User avatar
AelienFelis
Poland

Re: Pomoc techniczna

Post by AelienFelis »

[mention]Stasia[/mention] ,
nie potrafię znaleźć 😢
Pod Profile mam:

Edit signature
Edit avatar
Edit account settings
Manage “Remember Me” login keys

żadne z nich nie wydaje się właściwe (przejrzałam wielokrotnie).
I, szczerze mówiąc, nie mam zielonego pojęcia jak i gdzie ustawiłam flagę 🤨

EDIT: znalazłam! Zupełnym przypadkiem. Kliknęłam w swoje imię i zauważyłam opcję edycji profilu. Niby przekierowało w to samo miejsce, ale pojawiła się jedna opcja więcej, powyżej sygnatury, i to jest właśnie to czego szukałam.
Czarna magia. 🤨

| :poland: N | :gb: C1 | :de: (B1) | :fr: A2+ | :norway: (A1) | :ukraine: A0 | :hungary: (A0) |

User avatar
Stasia
Poland

Re: Pomoc techniczna

Post by Stasia »

AelienFelis wrote: Mon Mar 28, 2022 3:36 am

@Stasia ,
nie potrafię znaleźć 😢
Pod Profile mam:

Edit signature
Edit avatar
Edit account settings
Manage “Remember Me” login keys

żadne z nich nie wydaje się właściwe (przejrzałam wielokrotnie).
I, szczerze mówiąc, nie mam zielonego pojęcia jak i gdzie ustawiłam flagę 🤨

OK, niewykluczone, że te pola się pojawiają po określonej ilości postów. Masz już 10, to wejdź teraz. Powinnaś mieć "edit profile" powyżej "Edit signature".

EDIT: Właśnie zobaczyłam co dopisałaś. Założę się, że potrzeba mieć 10 postów żeby pojawiły się te pola.

Native: :poland:; Fluent: :es:, :us:; Getting there: Image; Intermediate: :fr:; Beginner: :ukraine:

User avatar
AelienFelis
Poland

Re: Pomoc techniczna

Post by AelienFelis »

Masz rację, teraz mogę tam wchodzić bez problemu przez Control panel.
Pojawiła się też opcja PM na moim profilu. I zniknęłam z grupy newly registered users.
Pewnie faktycznie chodzi o liczbę postów 🙈
Tak czy siak – YAY!

| :poland: N | :gb: C1 | :de: (B1) | :fr: A2+ | :norway: (A1) | :ukraine: A0 | :hungary: (A0) |

Post Reply

Return to “Sprawy techniczne”