Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

Jsme v tom všichni společně

User avatar
DaliborNovy
Czech Republic

Jsme v tom všichni společně

Post by DaliborNovy »

Jsme v tom všichni společně

Jsme globální komunita přístupná VŠEM a jsme pro, aby toto fórum bylo místem společné zábavy a učení pro nás všechny.

Zvědavost, vyptávání a kulturní porozumění jsou něco, co oslavujeme.

Příliš dlouhé? Tak tedy : Hrajte fér a buďte chytří

Pro vaše bezpečí :

Image Vyvarujte se výměny nebo zveřejňování jakýchkoli soukromých informací, které by mohly být zneužity. Včetně fyzické adresy nebo jakýchkoli kontaktních informací (adresa domova, škola, práce, telefonní čísla, e-mailové adresy atd...) a dalších jedinečných údajů o vaší identitě, jako je například váš věk.

Image Chraňte své soukromí a své heslo. Pokud porušíte pravidla dle podmínek duome.eu, může to v zájmu ochrany vás a ostatních na tomto fóru ovlivnit vaše místní uživatelská práva a privilegia.

Image Použití přezdívky může být chytrým krokem k ochraně vašeho soukromí... A také zábava!

Image Klikání na neznámé odkazy je riskantní. Pokud tak učiníte, můžete získat malware nebo to může způsobit jiné nepříjemné chyby webu i vašeho systému. Umístěním kurzoru na odkazy před kliknutím zobrazíte, kam vás webová adresa zavede.

Image Duome.eu je dobrovolnická komunita, která nepožaduje žádné platby. Takže žádné sdílení finančních informací nebo nabízení placených služeb.

Image Nepředpokládejte, že znáte stejnou osobu v reálném životě i on-line. Lidé se mohou na internetu vydávat za někoho jiného, třeba za vašeho přítele z reálného života. Pokud někoho znáte zde i v reálném životě, nezmiňujte o něm nic, co se on sám nerozhodl zde zveřejnit.

Image Pokud něčí chování zde působí, že se necítíte bezpečně, nebo si myslíte, že se někdo jiný na Duome.eu chová nebezpečně, použijte tlačítko Image - "Ohlásit tento příspěvek" vpravo nad příspěvkem nebo kontaktujte moderátora.

Nyní je čas na oslavu a pokračování našeho velkého vzdělávacího dobrodružství

Společně - spoluZvláštní poděkování @Corinnebelle , @dakanga , @Jacko079 a @MatOzone
Společně s @Basler Biker a @HeyMarlana

Native: 🇨🇿ㅤ Learning: 🇺🇸 🇫🇷DuomeDuolingoDuoBooster

Return to “Mluvím česky”