Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

מישהו לומד ערבית?

Moderator: Corinnebelle

nati
United States of America

מישהו לומד ערבית?

Post by nati »

היי מחפש לצוטט עם מישהו שלומד ערבית .. 8-)

EranBarLev
Israel

Re: מישהו לומד ערבית?

Post by EranBarLev »

היי :) תנסה לשאול בפורום של I'm learning Arabic באנגלית.
אני למדתי ערבית בבית ספר, אבל שכחתי כמעט הכל, ומה שהספקתי בדואולינגו בינתיים זה "לתאמר יש בית יפה" וכאלה... ואני גם לא אוהב לצ'וטט, מעדיף זום וכאלה.

Last edited by EranBarLev on Thu Sep 15, 2022 7:31 pm, edited 1 time in total.

🇮🇱N 🇬🇧C1 🇪🇸B2 🇵🇹B1 🇫🇷B1 🇸🇦A1 🇷🇺A1

Corinnebelle

Post by Corinnebelle »

היי! אני לומדת עברית. אני לא טובה אצלו, אבל אני משתדלת. מה עם לך?

גם מה לצ'וטט?

האם עברית או אנגלית בת ספה?

🇺🇸 L1 🇮🇱 Advanced beginner Duolingo levels

Languages without borders, languages bridging gaps, the Red Cross are my heroes.

Jack5608
Canada

Post by Jack5608 »

שלום לכולם. גם אני מנסה ללמוד עברית ומחפס משהו עם מי אני אכול לעבוד.משהו מתעניין? אני יודע רק קצת עברית, למרות שאני לומד עברית במשך כבר כמה שנים (נבוך מדי לכתוב בדיוק כמה שנים, חחח)

Corinnebelle

Post by Corinnebelle »

[mention]Jack5608[/mention] שלום 'גך. נעים מאוד. גם העברית שלי לא יותר מדי! האם "אוכל לעבוד" אידיום?

Languages without borders, languages bridging gaps, the Red Cross are my heroes.

Jack5608
Canada

Post by Jack5608 »

שלום קורינבל. "עם מי אני אכול לעבוד" זה מה שאני מנסה להגיד במקום "Someone with whom I will be able to work". אולי לא הצורה הנכונה?

Corinnebelle

Post by Corinnebelle »

Jack5608 wrote: Sun Feb 26, 2023 7:52 pm

שלום קורינבל. "עם מי אני אכול לעבוד" זה מה שאני מנסה להגיד במקום "Someone with whom I will be able to work". אולי לא הצורה הנכונה?

אכול eating, food
אוּכַל will be able

Post Reply

Return to “אני מדברת עברית”