Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

Польська мова для тих, хто говорить українською – покажчик Topic is solved

Moderator: HeyMarlana

User avatar
Enzfj2
Ukraine

Польська мова для тих, хто говорить українською – покажчик

Post by Enzfj2 »

Хоча я не побачив великої зацікавленості в моїх спробах на форумі Дуолінго, все ж шкода витрачених зусиль.
Цей допис міститиме посилання на окремі уроки та, якщо матиму час та натхнення, додаткову інформацію.
Було б непогано, якби модератори створили відповідний субфорум, і все це перенести туди.

Урок 1. Літери та звуки
Урок 2. Їжа та напої
Урок 3. Ввічливість
Урок 4. Люди
Урок 5. Час

Olly_1052
Ukraine

Re: Польська мова для тих, хто говорить українською – покажчик

Post by Olly_1052 »

Enzfj2 wrote: Mon Feb 21, 2022 5:38 pm

Хоча я не побачив великої зацікавленості в моїх спробах на форумі Дуолінго, все ж шкода витрачених зусиль.
Цей допис міститиме посилання на окремі уроки та, якщо матиму час та натхнення, додаткову інформацію.
Було б непогано, якби модератори створили відповідний субфорум, і все це перенести туди.

1) Багато користувачів Дуолінго не знали про існування й "рідного" форуму. Хтось просто не цікавився у веб-версії, а в мобільних версіях, як мені відомо, форуму ніколи не було взагалі. Раніше я вже багато разів пояснювала, що це усе - абсолютно різні програми, створені різними командами, на різних платформах. Вони лише використовують спільну базу навчальних даних. З цього випливає, що про цей форум знає ще менша кількість людей.
2) З тих, хто знає - більшості зараз взагалі не до форумів (я - про українську аудиторію). Та й технічні проблеми із підключеннями/відключеннями суттєво заважають.
3) Ті, хто виїхав за кордон, намагаються в першу чергу хоча б мінімально опанувати мову країни перебування. Конкретно про Польщу можу сказати, що для тих, хто приїхав з України після 24.02.22 та отримав статус тимчасового захисту, майже в кожному місті є безкоштовні курси "наживо", з викладачами. Більш того, при оформленні статусу співробітники адміністрації самі одразу ж пропонують записати вас у найближчу групу. Інформація про такі курси є також у вільному доступі, можна обрати, що вам зручніше та зареєструватися (забронювати собі місце) онлайн. У багатьох інших країнах - так само.
Тож - нічого особистого, лише збіг обставин. Ви зробили дуже велику, корисну і цікаву роботу. Але, як любить казати одна відома зараз у світі людина, мабуть, "не на часі" :(

Колишні модератори Дуолінгівського форуму на цьому форумі впливу не мають. Про нових я, на жаль, нічого не знаю. Знаю лише, що дехто зі "старих" тут подавали заявку на модераторство в інших субфорумах, але не всі. Принаймні, з колишнього українського підрозділу ані я, ані @Deniko не подавали.
Ще раз дякую Вам за цікаві матеріали і за підтримку користувачів на старому форумі.

p.s. Унизу сторінки є "конвертик" - зв'язатися з адміністрацією. Може, спробуйте звернутися до них щодо створення нового підрозділу.

User avatar
Enzfj2
Ukraine

Re: Польська мова для тих, хто говорить українською – покажчик

Post by Enzfj2 »

[mention]Olly_1052[/mention] Дякую за разгорнуту відповідь, нехай і дещо запізнілу. Той мій допис був 21.02.2022, коли біда ще не прийшла...
1) На тому, старому форумі було кілька гілок на кшталт "Яку б ще мову хотіли вивчати", за польську голосувало не менше сотні, але протягом кількох років. Чи люди розчарувалися в Дуолінго, чи були інші причини, не знаю. Особисто я так, хоча продовжую користуватися, незважаючи на дурні новації. Однак переконаний, що та перша команда, яка створила рушій сайту, працює деінде над зовсім іншим проєктом, а ті. що є, тільки й здатні на те, щоб малювати мультики.
2) Десь на цьому форумі мелькнула згадка про те, що тут загалом біля п'яти тисяч учасників, що зна-а-ачно менше, ніж у тамтому. Торік майже офіційно було рекомендувано переїхати на reddit, але я, либонь, застарий до нових трюків, і нічого там не вцупив, а цей формат мені знайомий та зрозумілий. В українському сегменті лічені учасники, незважаючи навіть на стрибок зацікавленості українською мовою після 24.02.
3) Так, я знаю, що Польща і поляки надали величезну підтримку, і не лише мовними курсами, за що їм щира подяка. Можливо, якби курс "Польська мова для українців" вже існував, це стало б в нагоді, але чого нема, того нема.

Я бачу тут чимало імен, знайомих зі старого форуму. Тутешній модератор [mention]HeyMarlana[/mention] була активна і там, але не пам'ятаю, чи була модератором. @deniko тут навіть не зареєстрований. Створювати окрему гілку не бачу сенсу, оскільки активності все одно нема.

User avatar
ultimatequestion

Re: Польська мова для тих, хто говорить українською – покажчик

Post by ultimatequestion »

Ви так добре знаєте польську, що можете граматику писати? :)

Post Reply

Return to “Я розмовляю українською”