Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

Aplikacja (Android) - punktowanie

Podforum: Nowości i powiadomienia · Sprawy techniczne · Osiągnięcia · O wszystkim i o niczym
Uczę się...... Angielski


Moderator: Stasia

sudione
Poland

Aplikacja (Android) - punktowanie

Post by sudione »

Hej!:)
Od pewnego momentu (chyba początek grudnia) mam problem z aplikacją Duolingo na telefonie (system Android), bo zniknęła możliwość punktowania na czas, czyli opcja gdzie można było wybrać losową lekcję i punktować za 40 punktów, a gdy miało się włączoną 15-minutową "Skrzynię Rannego Ptaszka/Nocnego Marka" można było punktować nawet za 80 punktów. Jedyna opcja jaka została to punktowanie każdego poziomu po 5 punktów, a to nie ma dla mnie już kompletnie sensu, bo raz że się w Lidze Diamentowej nie utrzymam, a dwa ja już mam absolutnie wszystkie poziomy (49) zaliczone (jestem z Duolingo od maja 2015-go roku). :| Czy to ma tak wyglądać? :ugeek:

User avatar
Stasia
Poland

Re: Aplikacja (Android) - punktowanie

Post by Stasia »

[mention]sudione[/mention], biorąc pod uwagę wszystkie bezsensowne zmiany na Duolingo, wcale mnie to nie dziwi.

Native: :poland:; Fluent: :es:, :us:; Getting there: Image; Intermediate: :fr:; Beginner: :ukraine:

User avatar
Dana_Dany Danuta
Poland

Re: Aplikacja (Android) - punktowanie

Post by Dana_Dany Danuta »

Hi,[mention]sudione[/mention]!

Powiem Ci, że to co się dzieje na Duolingo - to nic pocieszającego! :(

Ja jestem 6 lat ( z przerwami) na DL i 8 grudnia przysyłają mi gratulacje z tej okazji, ale ja jestem już zniechęcona tym wszystkim, kradną mi moje ukochane "Korony" ( mam ich mniej) i zmieniają wszystko na gorsze! :(

Ja, też mam apkę na telefonie ( system Android ) i mogę korzystać tylko ze "Skrzyń: Rannego Ptaszka i Nocnego Marka, ale cieszę się, że mogę normalnie odrabiać lekcje! :)

Native language: 🇵🇱 Duolingo levels

Be smart and write poems. :D

Post Reply

Return to “Mówię po polsku”