Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

Jak vyhrát ligu, snadno a rychle

User avatar
DaliborNovy
Czech Republic

Jak vyhrát ligu, snadno a rychle

Post by DaliborNovy »

Mám zde radu od Jaruna-deCimrman pro všechny, kdo touží po vítězství v diamantové lize, ale zejména díky podvodníkům se jim to nedaří. Může se hodit [mention]Gentianopsis[/mention] , ale i mnohým dalším. Lze to bez cheatování, přesto snadno.

Trik je jednoduchý. Před první lekcí v novém kole ligy si nastavte profil na neveřejný (Nastavení / Ochrana soukromí / Změnit profil na veřejný - odškrtnout a uložit změny). Potom můžete celý týden normálně studovat, jak vám to vyhovuje. V sobotu nastavíte profil zpět na veřejný (Změnit profil na veřejný - zaškrtnout a uložit změny) a uděláte lekci tak, abyste ji dokončili na poslední chvíli, tedy těsně před 21:00 hod (platí pro náš zimní čas). Uděláte lekci a poslední odpověď odkliknete až ve 20:59. Pozor, opravdu s rezervou, protože odeslání dat nějakou dobu trvá. Je také dobré si před tím zkontrolovat nastavení hodin. Ve 21:00 se už do ligy nezapíšete. Potom stačí většinou udělat pár lekcí a v neděli večer si to jen ohlídat. S DuoBoosterem a zapnutým hlasovým vstupem opravdu pohoda, lze to ale v klidu vyhrát i bez. Většinou dostanete nahodilé studenty a outsidery, kteří ligu ani moc neřeší 8-)

Native: 🇨🇿ㅤ Learning: 🇺🇸 🇫🇷DuomeDuolingoDuoBooster

Return to “Učím se anglicky”