Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

Osiągnięcia z ostatniego tygodnia kwietnia

User avatar
AelienFelis
Poland

Osiągnięcia z ostatniego tygodnia kwietnia

Post by AelienFelis »

Dobry wieczór,
kto przyjdzie pochwalić się swoimi osiągnięciami*? 🏆

Moje osiągnięcia: ponowne doczłapanie się do ligi diamentowej 💎 z miejsca 🥉, zdobycie 1️⃣9️⃣ poziomu z języka ukraińskiego 🇺🇦 oraz pokolorowanie rozdziału 2️⃣ z tegoż samego języka na czerwono (=poziom 3️⃣)

🏅 Wieeelkie gratulacje dla: 🏆

  • 🔥[mention]Shypharagy[/mention] za osiągnięcie 1️⃣4️⃣0️⃣0️⃣-dniowego streaka! 👏🏻

  • 🔥[mention]dawidSmith[/mention] za osiągnięcie 7️⃣0️⃣0️⃣-dniowego streaka! 👏🏻

  • 🔥[mention]Polish_bookworm[/mention] za osiągnięcie 3️⃣0️⃣0️⃣-dniowego streaka! 👏🏻

Kto się wypowie? [mention]Stasia[/mention]? Zapraszam, zapraszam 😊


* Może być dosłownie wszystko, od najmniejszych do największych, jak okrągła liczba punktów doświadczenia, okrągły streak, ukończenie rozdziału/kursu z danego języka, pokolorowanie rozdziału/kursu na kolejny kolor (czyli zdobycie następnego poziomu), utrzymanie się w lidze, dostanie się do wyższej ligi, top3 w lidze, zdobycie poziomu z danego języka według starej nomenklatury, zdanie egzaminu/testu, zdobycie certyfikatu...

| :poland: N | :gb: C1 | :de: (B1) | :fr: A2+ | :norway: (A1) | :ukraine: A0 | :hungary: (A0) |

User avatar
Stasia
Poland

Re: Osiągnięcia z ostatniego tygodnia kwietnia

Post by Stasia »

U mnie nic ciekawego. Spróbuję być w czołówce mojej ligi, ale mi się trafiło za dużo ambitnych, więc co najwyżej mam szanse na bronz... o ile. :D

Native: :poland:; Fluent: :es:, :us:; Getting there: Image; Intermediate: :fr:; Beginner: :ukraine:

User avatar
Shypharagy
Poland

Re: Osiągnięcia z ostatniego tygodnia kwietnia

Post by Shypharagy »

Dawno mnie tutaj nie było i dopiero odkryłem, że znalazłem się na takiej watchliście, to w jakiś sposób wzruszające, dziękuję. Kończę teraz kilka kursów i może pojawię się w kolejnych odsłonach, czego i życzę wszystkim czytającym.

Post Reply

Return to “Osiągnięcia”