Dear anyone,
If you tried to join duome forums but you didn't get your activation email - please, try to log in anyway - we activated all accounts so you can just log in and be welcome :)

~ Duome Team

Osiągnięcia z ostatniego tygodnia kwietnia

AelienFelis
Duolingo Username: AelienFelis
Has thanked: 62 times
Been thanked: 51 times
Poland

Osiągnięcia z ostatniego tygodnia kwietnia

Post by AelienFelis »

Dobry wieczór,
kto przyjdzie pochwalić się swoimi osiągnięciami*? 🏆

Moje osiągnięcia: ponowne doczłapanie się do ligi diamentowej 💎 z miejsca 🥉, zdobycie 1️⃣9️⃣ poziomu z języka ukraińskiego 🇺🇦 oraz pokolorowanie rozdziału 2️⃣ z tegoż samego języka na czerwono (=poziom 3️⃣)

🏅 Wieeelkie gratulacje dla: 🏆

• 🔥@Shypharagy za osiągnięcie 1️⃣4️⃣0️⃣0️⃣-dniowego streaka! 👏🏻

• 🔥@dawidSmith za osiągnięcie 7️⃣0️⃣0️⃣-dniowego streaka! 👏🏻

• 🔥@Polish_bookworm za osiągnięcie 3️⃣0️⃣0️⃣-dniowego streaka! 👏🏻

Kto się wypowie? @Stasia? Zapraszam, zapraszam 😊

* Może być dosłownie wszystko, od najmniejszych do największych, jak okrągła liczba punktów doświadczenia, okrągły streak, ukończenie rozdziału/kursu z danego języka, pokolorowanie rozdziału/kursu na kolejny kolor (czyli zdobycie następnego poziomu), utrzymanie się w lidze, dostanie się do wyższej ligi, top3 w lidze, zdobycie poziomu z danego języka według starej nomenklatury, zdanie egzaminu/testu, zdobycie certyfikatu...

| :poland: N | :gb: C1 | :de: (B1) | :fr: A2+ | :norway: (A1) | :ukraine: A0 | :hungary: (A0) |

Stasia
Has thanked: 475 times
Been thanked: 325 times
Poland

Re: Osiągnięcia z ostatniego tygodnia kwietnia

Post by Stasia »

U mnie nic ciekawego. Spróbuję być w czołówce mojej ligi, ale mi się trafiło za dużo ambitnych, więc co najwyżej mam szanse na bronz... o ile. :D

Native: :poland:; Fluent: :es:, :us:; Getting there: Image; Intermediate: :fr:; Beginner: :ukraine:

Shypharagy
Duolingo Username: Shypharagy
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times
Poland

Re: Osiągnięcia z ostatniego tygodnia kwietnia

Post by Shypharagy »

Dawno mnie tutaj nie było i dopiero odkryłem, że znalazłem się na takiej watchliście, to w jakiś sposób wzruszające, dziękuję. Kończę teraz kilka kursów i może pojawię się w kolejnych odsłonach, czego i życzę wszystkim czytającym.

Post Reply

Return to “Osiągnięcia”