Dear anyone,
Your duolingo forum registration isn't automaticaly transferred to duome forum so in order to join duome forums you need to register with your existing or any other username and email; in any case it's advised that you choose a new password for the forum.
~ Duome Team

☆ Milion punktów. ☆ Szczęśliwy dzień! ☆

User avatar
Dana_Dany Danuta
Poland

☆ Milion punktów. ☆ Szczęśliwy dzień! ☆

Post by Dana_Dany Danuta »

Cześć,

Muszę się pochwalić, że właśnie dzisiaj przeskoczyłam magiczną liczbę, czyli 1000000 XP i nie mogę w to uwierzyć, że tego dokonałam! hehe :)

Jak już się chwalę, to dodam, że w niedzielę zdobyłam #1 miejsce w "Diamentowej Lidze" po raz 13, a w "Top 3" byłam już 86 razy i jestem w tej lidze 130 tygodni! :D

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i czekam na Wasze zwierzenia. 8-)

ps Zapomniałam o mojej ciągłości, która wynosi 1235 dni i o Koronach, których mam na dzień dzisiejszy 3862.

Last edited by Dana_Dany Danuta on Wed Apr 06, 2022 8:01 am, edited 1 time in total.

Native language: 🇵🇱 Duolingo levels

Be smart and write poems. :D

User avatar
dawidSmith
Poland

Re: ☆ Milion punktów. ☆ Szczęśliwy dzień! ☆

Post by dawidSmith »

Gratuluję fantastycznego wyniku. :shock:

A co do zwierzeń to... :roll: nie ma się czym chwalić. :cry:

User avatar
Dana_Dany Danuta
Poland

Re: ☆ Milion punktów. ☆ Szczęśliwy dzień! ☆

Post by Dana_Dany Danuta »

dawidSmith wrote: Tue Apr 05, 2022 8:18 pm

Gratuluję fantastycznego wyniku. :shock:

A co do zwierzeń to... :roll: nie ma się czym chwalić. :cry:

Dawid, dziękuję bardzo za gratulacje! :D

Mamy czas i poczekamy na Twoje wspaniałe osiągnięcie! 8-)

Native language: 🇵🇱 Duolingo levels

Be smart and write poems. :D

User avatar
Stasia
Poland

Re: ☆ Milion punktów. ☆ Szczęśliwy dzień! ☆

Post by Stasia »

Gratulacje! Bardzo ładny okrągły numer!

Podobnie jak [mention]dawidSmith[/mention], też nie mam się zbytnio czym chwalić - 286 dni, 188970 punktów, 32 tygodnie w diamentowej lidze, 25 top 3 (z tego 9 to było w pomniejszych ligach, i nr 1 w diamencie to tylko parę...).

Native: :poland:; Fluent: :es:, :us:; Getting there: Image; Intermediate: :fr:; Beginner: :ukraine:

User avatar
Dana_Dany Danuta
Poland

Re: ☆ Milion punktów. ☆ Szczęśliwy dzień! ☆

Post by Dana_Dany Danuta »

Stasiu, dziękuję bardzo za gratulacje! :D

32 tygodnie w Diamentowej Lidze to już coś! , ale poczekamy na Twój szczęśliwy dzień. :)

Native language: 🇵🇱 Duolingo levels

Be smart and write poems. :D

User avatar
Stasia
Poland

Re: ☆ Milion punktów. ☆ Szczęśliwy dzień! ☆

Post by Stasia »

Właśnie osiągnęłam 666 koronę. :twisted: Aż żal sięgać po następną... :roll: ;) :P

Native: :poland:; Fluent: :es:, :us:; Getting there: Image; Intermediate: :fr:; Beginner: :ukraine:

User avatar
Dana_Dany Danuta
Poland

Re: ☆ Milion punktów. ☆ Szczęśliwy dzień! ☆

Post by Dana_Dany Danuta »

Stasia wrote: Wed Apr 06, 2022 4:49 pm

Właśnie osiągnęłam 666 koronę. :twisted: Aż żal sięgać po następną... :roll: ;) :P

Brawo! Brawo!!!

Widzisz Stasiu i na osiągnięcie nie trzeba było długo czekać! hehe :D

To musisz się przez chwilę nacieszyć, zanim zepsujesz te szóstki. 8-)

Niektórzy się ich boją, bo to diabelska cyfra. :twisted:

Native language: 🇵🇱 Duolingo levels

Be smart and write poems. :D

User avatar
AelienFelis
Poland

Re: ☆ Milion punktów. ☆ Szczęśliwy dzień! ☆

Post by AelienFelis »

[mention]Dana_Dany Danuta[/mention] Pozwoliłam sobie zestalkować Twoje duome i ohmygoodness, jestem taka malutka i nic nieznacząca, Twoje osiągnięcia są niesamowite! Nie dość, że masz osiem drzew-sówek, to jeszcze na jakich poziomach! 🤯🏆

Ja właśnie spadłam z diamentowej ligi 😅 Aczkolwiek lubię obsydianową, bo jest czarna 🖤 Niemniej jednak [mention]Stasia[/mention] nauczyła mnie jak robić żeby już więcej nie spadać, toteż więcej nie planuję 💪🏻 (chyba że celowo, jak się stęsknię za mrokiem, tudzież będzie mi się nudziło...? 🤨)

Jeśli już miałabym się czymś chwalić, to mam siedem drzew-sówek ✌🏻
A nadchodzącym osiągnięciem będzie 🏆 2oo.ooo XP, już niedużo zostało 💪🏻
📆 Roczny streak 🔥 stuknie mi w drugiej połowie lipca, również nie mogę się doczekać (±300 straciłam dwukrotnie, bolało 😣)

Ponadto, moim hobby jest "zaokrąglanie" XP coby się ładnie kończyły pięćdziesiątkami lub wielokrotnościami i całkiem nieźle mi to idzie (55oo, 4ooo, 35oo, 2750, 1750, 1ooo, 750, 6oo, 350, 250, 2oo, 175, 150 i 1oo) (wyjątki: kursy które trenuję aktualnie, niektóre "doły" <typu 247 z greckiego, najgorzej, grrr 😤> oraz fiński, bo mi się 1177 podoba wizualnie 💙), to chyba też się liczy jako osiągnięcie...? 🤨😅

Wreszcie, mam wielkie plany, hehe 😈 Za dawnych czasów miałam złote drzewo-sówkę z niemieckiego (oraz malownicze 6o.ooo XP) (a także drzewo-sówki z francuskiego i hiszpańskiego, jeśli dobrze pamiętam), ale znikło odkąd dodali nowe umiejętności, więc teraz plan jest taki, by do końca czerwca ponownie zdobyć drzewo-sówkę z tego języka, na początek niebieską. Znaczy, powinnam mieć wtedy osiem drzewo-sówek 💪🏻 (Z francuskiego dodali mega dużo nowych umiejętności, więc to jeszcze trochę potrwa.)
I kolejny plan to pokolorować zieloną ukraińską drzewo-sówkę na czerwono, tym razem do końca kwietnia 💪🏻

Heh, jak zwykle się rozpisałam 🙊 Pszę wybaczyć ✌🏻

| :poland: N | :gb: C1 | :de: (B1) | :fr: A2+ | :norway: (A1) | :ukraine: A0 | :hungary: (A0) |

wojtkrup@wp.pl
Poland

Re: ☆ Milion punktów. ☆ Szczęśliwy dzień! ☆

Post by wojtkrup@wp.pl »

Brakuje mi 48 słów do złotego medalu Scholar i nie wiem skąd je brać bo kurs jest już zakończony i nie ma w nim chyba 2000 słów

User avatar
PtolemysXX
Uganda

Re: ☆ Milion punktów. ☆ Szczęśliwy dzień! ☆

Post by PtolemysXX »

Tak, jest kilka takich kursów, które mają trochę poniżej 2000 słów. I wtedy nie ma rady - możesz albo czekać i mieć nadzieję, że Duolingo poszerzy kiedyś twój kurs - albo przerobić jakiś inny kurs z obszerniejszym słownictwem (w niektórych przypadkach kwalifikuje się do tego kurs w odwrotnym kierunku do tego, który właśnie skończyłeś). Rzuć okiem na tą listę - tu są podane podstawowe dane wszystkich kursów. Może znajdziesz coś dla siebie.

Post Reply

Return to “Osiągnięcia”